Hybrid Cloud môžete mať v Rackscale  automaticky a zadarmo v prípade, že prevádzkujete  aspoň jeden Cloud Server Business v Rackscale a virtualizáciu u seba.

 

Čo je to Hybrid Cloud?

Hybrid Cloud je, keď u seba prevádzkujete virtualizáciu alebo Private Cloud a časť Vašej infraštruktúry prevádzkujete v Public Cloud-e. Pre firmy je určite ekonomicky výhodné niektoré časti svojej infraštruktúry (menej kritické aplikácie, helpdesk alebo support systémy,...) vysunúť do Public Cloud-u.

 

Ako to funguje?

Vo svojom managemente k virtualizácií môžete vidiet a spravovať Váš výpočtový výkon v Rackscale a bezpečne presúvať virtuálne servre medzi svojou infraštruktúrou a Vaším virtuálnym data centrom v Rackscale. Týmto spôsobom dokážete rozšíriť svoju infraštruktúru o potrebný výkon práve vtedy keď to potrebujete, alebo mať pripravené virtuálne backup data centrum pre svoju infraštruktúru / virtualizáciu.

 

Chcem to vyskúšať

Ak si Hybrid Cloud chcete vyskúšať, radi Vám pomôžeme s nastavením a inštaláciou potrebných plug-in-ov u Vás. Je potrebné, ale vyplniť žiadosť o resource pool, alebo nás jednoducho kontaktujte cez email: sales@rackscale.sk, vyplňte kontaktný formulár, alebo zavolajte na 0908 707 197.

Kvalitné služby za rozumné ceny posúvajú náš biznis na inýl level
Martin Jusko, konateľ
Kvalitné služby s pridanou hodnotou, certifikovaní a príjemní ľudia, perfektný partner na spoluprácu.
Marian Seman, konateľ
Stabilné, flexibilné a škálovateľné služby IaaS, riešenia na mieru, vynikajúca komunikácia, spoľahlivý partner.
Braňo Kartík, Senior Manager EMEA IT On-site Support
Budúcnosť CRM je v Rackscale cloude.
Rado Vozár, CEO