Private Cloud od Rackscale Vám prináša Vaše privátne virtuálne data centrum, ktoré je možné kedykoľvek škálovať podľa potreby s tým, že dané výpočtové a diskové zdroje využívate iba Vy.
 

Čo je to Private Cloud?

Private Cloud je v jednoduchosti dedikovaný hardware s virtualizačnou úrovňou na vrchu, umožňujúcou Vám vytvárať a spravovať virtuálne servre na fyzických serveroch. Je to špeciálne dedikované prostredie, ktoré využívate len vy. Výpočtove a diskové zdroje nie sú zdielané s inými zákazníkmi.
 

Pre koho je Private Cloud určený?

Private Cloud je určený pre zákazníkov, ktorí vyžadujú z rôznych dôvodov dedikované hardware-ové prostredie, na ktorom budú spustené iba ich virtuálne servre. Toto prostredie je možné prepojiť aj s fyzickými serverami, firewall-mi, alebo inymi zariadeniami, kde potom vznikajú takzvané virtuálne racky.

 

Sú Vaše podnikové alebo kritické aplikácie pripravené bežať v Private Cloude?

Niektorí zákazníci využívajú aplikácie, ktoré majú isté obmedzenia na úrovni aplikačnej architektúry a vďaka tomu je prechod do public cloudu príliš zložitý. Private Cloud je ďalší krok do oblasti cloud computingu. Každý zákaník je fyzicky oddelený a využíva dedikovaný hardware určený len pre neho. Manažment a správu Private Cloudu je možné a jednoduché prepojiť s existujúcimi aplikáciami na správu virtuálneho prostredia u zákazníka.
 

Bezpečnosť

V Private Cloude hrá bezpečnosť klúčovú úlohu. Okrem spoľahlivosti, výkonu a škálovateľnosti je tradične bezpečnosť na najvyšej úrovni a je jednoducho neodmysliteľnou súčastou každého riešenia. Bezpečnosť rozdeľujeme na viac úrovní od networkingu cez bezpečnosť na úrovni virtualizácie až po aplikačnú a end point security.
 

Multi-site

Naša virtualizačná platforma je dostupná v Tier III. data centrách na Slovensku. Poskytujeme možnosť výberu, kde bude Váš Private Cloud spustený (koemrčné datacentrum, alebo priamo u Vás vo Vašich priestoroch), umožňujeme navrhovať pružné vyrovnávanie záťaže a disaster recovery riešenia s ľahkosťou a jednoduchosťou.
 

Technológia

Privátny Cloud Vám vieme vybudovať na technológií VMware, Microsoft (Hyper-V), alebo OpenStack (open source) na hardware ktorý budete požadovať, alebo nami navrhnutý tak, aby spĺňal Vami zadané kritéria.
 

Vyššia dostupnosť

Pre organizáciu, ktorá potrebuje vyššiu dostupnosť ako ponúka štandardný cloud, alebo fyzický server, je komplexné Private Cloud riešenie ideálne. Vysoká dostupnosť a maximálna škálovateľnosť podľa potreby zákaznika sú hlavné vlastnosti Private Cloud riešení.
 

Kompatibilita, import a export 

Private Cloud od Racscale je postavený na technológii, ktorá zabezpečuje kompatibilitu pre prenos virtuálnych serverov medzi rôznymi prostrediami zákaznikov a poskytovateľov.
 

Produktový list služby Rackscale Private Cloud

Data Sheet k službe Rackscale Private Cloud si môžete stiahnuť vo formáte pdf na linke:

 

 

Kvalitné služby za rozumné ceny posúvajú náš biznis na inýl level
Martin Jusko, konateľ
Kvalitné služby s pridanou hodnotou, certifikovaní a príjemní ľudia, perfektný partner na spoluprácu.
Marian Seman, konateľ
Stabilné, flexibilné a škálovateľné služby IaaS, riešenia na mieru, vynikajúca komunikácia, spoľahlivý partner.
Braňo Kartík, Senior Manager EMEA IT On-site Support
Budúcnosť CRM je v Rackscale cloude.
Rado Vozár, CEO