Hostovaný Virtual Desktop je ideálne riešenie ak potrebujete chrániť svoje informácie. Nestaráte sa o inštaláciu ani o správu desktop PC, šetríte náklady a zlepšujete dostupnosť.
 

Virtual Desktop

Hostovaný Virtualny Desktop je vyzerá ako obyčajný štandardný desktop PC, ale je dostupný cez bezpečné internetové pripojenie. Váš Virtual Desktop je dostupný 24hod denne odkial koľvek použitím tenkých klientov, PC, tabletov, alebo cez akýkoľvek web prehliadač. 
 

Prečo Virtual Desktop

Hlavným dôvodom nasadenia tohto riešenia je bezpečnosť dát. Tieto sú pre organizáciu najcenejšie. Dáta vo Virtuálnom Desktope sú vždy v data centre. Pri odcudzení alebo strate PC alebo tabletu, sa dáta na týchto zariadenia nenachádzajú. PC, tablety a rôzne prístupové zariadenia slúźia len ako terminál (obrazovka) k pristupu na Virtual Desktop. Firma má tak svoje dáta vždy v bezpečí a pod maximálnou kontrolou. 

Šetrenie nákladov

Šetrenie nákladov sa môže prejaviť cez invesičné náklady (nákup), spotreba energie a zníženie nárokov a objemu na ľudské zdroje. Pri väčšom počte Virtual Desktopov je ušetrená čiastka vyššia.
 

Implementácia do existujúceho prostredia

Virtualny Desktop môže obsahovať Vaše vlastné aplikácie alebo môže mať zmenený vzhľad podľa vaších potrieb. Taktiež je možné ho zaradiť do active directory domény so zdielaným diskovým priestorom a centrálnou správou.
 

Vždy aktuálny software

Váš Virtual Desktop bude mať vždy posledné verzie MS office a ostatných potrebných aplikácií. Update software je zadarmo a už nikdy nebudete musieť opäť kupovať office aplikácie. 
 

Backup

Záloha a flexibilita je naša priorita a nenechávame nič na náhodu. Naše prostredie Virtual Desktopov je plne zálohované.
 

Kto získava

Hostované Virtual Desktopy ponúkajú šetrenie pre organizácie všetkych veľkostí. Malé firmy majú benefit z nulových investičných nákladov a infraštruktúry enterprise úrovne. Veľké organizácie ťažia z jednoduchéj správy, implementácie a bezpečnosti.
 

Garancie

Rackscale garantuje 100% dostupnosť. V prípade, že Virtual Desktop je nedostupný z dôvodov problémov v našej infraštruktúre, peniaze Vám budú vrátené.
 

Vysoká úroveň bezpečnosti

Rackscale poskytuje bezpečný prístup k hostovaným Virtual Desktpom. Poskytujeme VLAN a VPN služby pre Vaše hostované prostredie. 

Kvalitné služby za rozumné ceny posúvajú náš biznis na inýl level
Martin Jusko, konateľ
Kvalitné služby s pridanou hodnotou, certifikovaní a príjemní ľudia, perfektný partner na spoluprácu.
Marian Seman, konateľ
Stabilné, flexibilné a škálovateľné služby IaaS, riešenia na mieru, vynikajúca komunikácia, spoľahlivý partner.
Braňo Kartík, Senior Manager EMEA IT On-site Support
Budúcnosť CRM je v Rackscale cloude.
Rado Vozár, CEO