My manažujeme Váš Cloud a Vy máte čas riešiť svoje záujmi. Rackscale Cloud Server so správou OS a Aplikácií posúva manažované služby o ďalšiu uroveň podpory vyššie. Správa OS a Aplikácii obsahuje monitorovanie operačných systémov a úrovne aplikačnej infraštruktúry.  

 

Monitoring

Možné je monitorovať výkonosť a vyťaženosť samotného Cloud Servera, ale taktiež dokážeme sledovať dostupnosť a správnu funkcionalitu jednotlivých služieb, alebo portov, ktoré daný Cloud Server poskytuje. Na základe grafov vyťaženia Cloud Servera vieme odporučiť zmenu HW konfigurácie Cloud Servera a zákazník môže ušetriť na mesačných poplatkoch.
 

OS a Aplikačná podpora

Pre kľúčové operačné systémy a aplikácie poskytujeme podporu 24x7x365. Služba obsahuje pravidelnú aktualizáciu a inštaláciu patch-ov pre spravované systémy. Spolupráca funguje na báze dohodnutých postupov krokov aby nedochádzalo pri updatoch a patch-ovaní k výpadkom služby. Pre kritické aplikácie sa tieto kroky robia v testovacom prostredí a až po uspešnom zakončení testov je možné vykonať update na prevádzkových/kritických OS a Aplikáciach.
 

Cena

Služba Správa OS a Aplikácií od Rackscale je dostupná od 49,- euro bez DPH mesačne za jeden Cloud Server.
 

Podporované OS a čo služba obsahuje

Cloud Server so správou OS a Aplikácií obsahuje prístup k podpornému tímu 24x7x365 cez telefón, chat, email a online helpdesk ticket. Podporujeme Vaše servre od OS až po aplikačnú úroveň MS SQL, .Net, ISS a LAMP na Linux OS. Vaše Cloud Servre budú pravidelne updated-ované a patched-ované. Monitorovacie služby sú automaticky obsiahnuté a v prípade zaznamenania problémov proaktívne riešime vzniknutú situáciu.
 

Špecifikácia podporovaných OS a Aplikácií

Linux OS & Aplikácie Windows OS & Aplikácie
Ubuntu 11.10, 11.04, 10.04 Windows 2008 R2 64-bit
CentOS 6.0, 5.6 .Net Framework 2.0 - 4.0
Red Hat Ent. 6.1, 5.5 IIS 7.5
Apache 2.2 Microsoft SQL 2008 R2 Standard and Web Edition
MySQL 5.5, 5.1, 5.0 Microsoft SharePoint
PHP 5.3 Microsoft Exchange

 

Kvalitné služby za rozumné ceny posúvajú náš biznis na inýl level
Martin Jusko, konateľ
Kvalitné služby s pridanou hodnotou, certifikovaní a príjemní ľudia, perfektný partner na spoluprácu.
Marian Seman, konateľ
Stabilné, flexibilné a škálovateľné služby IaaS, riešenia na mieru, vynikajúca komunikácia, spoľahlivý partner.
Braňo Kartík, Senior Manager EMEA IT On-site Support
Budúcnosť CRM je v Rackscale cloude.
Rado Vozár, CEO