Mať svoju infraštruktúru pod kontrolou je veľmi dôležité. Vaše Cloud Servre v Rackscale sú súčasťou Vašej infraštruktúry, preto Vám poskytujeme možnosť monitorovať Vaše Cloud Servre so zasielaním pravidelných reportov na Vašu e-mail adresu.

 
Pomocou našej služby môžete monitorovať aj všetky zariadenia u Vás na centrále a pobočkách. Ušetríte tým náklady na realizáciu a prevádzku vlastného network management systému.
Služba Monitoring & Reporting od Rackscale je k dispozíci okamžite a cez web rozhranie máte prístup ku všetkým potrebným informáciám o Vašej infraštruktúre.
 
Monitorujeme všetky Windows a Linux operačné systémy, sieťové zariadenia (firewall, router, switch) aj tlačiarne s podporou protokolu WMI a SNMP.
 
Basic Monitor sleduje základné hodnoty na zariadeniach, ktoré sú CPU, RAM, HDD, Network. Samozrejme máme pripravenú aj službu Business Monitor pre kontrolu a vyhodnocovanie Vami definovaných šepcifických parametrov a aj konkrétnych aplikácií. Dokážeme monitorovať aplikácie až na základe vyhodnocovania stavu transakcie a nie len kontrolovať stav portu.
 
 
Pre reporting sú pripravené desiatky rôznych reportov z ktorých si môžete vybrať, alebo si vyrobiť vlastný report.
 
K monitoringu je zabezpečený taktiež prístup cez mobilné zariadenia s optimalizovaným rozhraním pre zobrazovanie informácií.
 
Veľmi radi Vám pripravíme demo, kde si službu Monitoring a Reporting môžete vyskúšať s monitorovaním Vaších Cloud Serverov v Rackscale, alebo zariadení priamo u Vás vo Vašej infraštruktúre.
 
V prípade záujmu nás kontaktujte na info@rackscale.sk, alebo 0908 707 197.
Kvalitné služby za rozumné ceny posúvajú náš biznis na inýl level
Martin Jusko, konateľ
Kvalitné služby s pridanou hodnotou, certifikovaní a príjemní ľudia, perfektný partner na spoluprácu.
Marian Seman, konateľ
Stabilné, flexibilné a škálovateľné služby IaaS, riešenia na mieru, vynikajúca komunikácia, spoľahlivý partner.
Braňo Kartík, Senior Manager EMEA IT On-site Support
Budúcnosť CRM je v Rackscale cloude.
Rado Vozár, CEO