Firma Rackscale bola založená s víziou stať sa popredným poskytovateľom  cloudových služieb.  Ako prvá spoločnosť na Slovensku uviedla do prevádzky vCloud Platform samoobslužný portál, cez ktorý si zákazníci môžu spravovať svoju infraštruktúru  umiestnenú v jej verejnom cloude. Toto riešenie navyše umožňuje spoločne manažovať zdroje verejného i privátneho  cloudu a využívať  tak všetky výhody hybridného cloudu.

Cloudová infraštruktúra Rackscale je umiestnená v Tier 3 dátovom centre Slovak Telekomu, ktoré je považované za jedno z najbezpečnejších a najmodernejších na Slovensku. Toto dátové centrum je navrhnuté pre prevádzkovanie kritických aplikácií s garanciou dostupnosti na úrovni 99,982%.

Záložné dátové centrum je geograficky vzdialené. Medzi lokalitami je vybudovaný geocluster, ktorý umožňuje poskytnúť dostupnosť dát a aplikácií na úrovni 99,99%.

Firma Rackscale sa ako prvá v strednej Európe stala certifikovaným „Trend Ready“ partnerom firmy Trend Micro. Program Trend Ready má za cieľ zvýšiť bezpečnosť verejného cloudu a zlepšiť tak jeho využívanie podnikovými zákazníkmi, ktorí ako hlavnú prekážku využívania cloudu uvádzajú práve bezpečnostné otázky.

Medzi našich zákazníkov patria: NAY Elektrodom, Lenovo, Nokia, Ecopress, Falck, Slovenská správa ciest, Dimano, ESET, resco.net, E.ON Business Services Slovakia a ďalšie spoločnosti.

Firma Rackscale podpísala zmluvu s americkou firmou ComputeNext, ktorá bola menovaná Gartner Cool Vendor in Cloud Service Brokerage, a ponúka všetky naše cloudové služby na ich portáli: https://marketplace.computenext.com/compute/virtual-machine/country/slov.... Najlacnejší server stojí iba 0,04 USD na hodinu a všetko funguje v režime Pay as You Go, t.j. platíte iba vtedy, keď je server zapnutý. Vyskúšajte to!

 

Rackscale, s.r.o.
Tomášikova 64 (Lakeside Park)
Bratislava, 831 04
Slovenská republika

IČO 46192581
DIČ 2023275287
IČ DPH SK2023275287

Email: obchod@rackscale.sk

 

Kvalitné služby za rozumné ceny posúvajú náš biznis na inýl level
Martin Jusko, konateľ
Kvalitné služby s pridanou hodnotou, certifikovaní a príjemní ľudia, perfektný partner na spoluprácu.
Marian Seman, konateľ
Stabilné, flexibilné a škálovateľné služby IaaS, riešenia na mieru, vynikajúca komunikácia, spoľahlivý partner.
Braňo Kartík, Senior Manager EMEA IT On-site Support
Budúcnosť CRM je v Rackscale cloude.
Rado Vozár, CEO